Spolupracujeme:

Zavedená společnost TCC - sportovní služby s.r.o. se zaměřuje na sportovní výchovu především dětí a mládeže.

Zabýváme se téměř všemi sportovními aktivitami, klientelu tvoří děti od cca 3 let věku až po dospělé. Naše služby jsou zaměřeny od všestranného „spontánního“ pohybu přes zdravotní cvičení (zdravotní tělesná výchova-ZTV) až po trénování výkonnostních (hobby) a vrcholových (profesionálních) sportovců. 
 

 

Naše cíle

  • Vychovat zdravé, sebevědomé a úspěšné sportovce a především lidi se zdravým pohybovým aparátem a sportovním potencionálem na špičkové úrovni
  • Přitáhnout širokou veřejnost ke zdravému a tělu prospěšnému sportování
  • Pomoci ke sportu i sociálně slabým a nesportovcům ukázat, že sport je zábava

Poskytujeme komplexní sportovní služby: od kondičních druhů tréninků přes rekondiční, kompenzační, technické, koordinační až po regenerační, fyzioterapeutické a psychické (mentální) služby.

Naši trenéři jsou vysokoškolsky vzdělaní, licencování v daném oboru s praxí a zkušenosti. Specializují se na daný druh tréninku nebo sportovní odvětví.

Nabízíme přípravu pro širokou škálu sportovců z různých sportovních odvětví (např. lední hokej, krasobruslení, atletika, basketbal, volejbal, tenis, ragby, házená, golf, pozemní hokej a mnoho dalších), ale i pro základní, střední a vysoké školy, hobby sportovce či sportovní nadšence.

Partneři: